NovaFlorida Kombi Servisi

NovaFlorida kombi servisi, İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakasının tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Kombide meydana gelen farklı sorunlar ile bakım işlemleri için İstanbul’un her bölgesinde servis desteği sağlayan NovaFlorida kombi servisi, garantili ve etkili hizmet anlayışıyla müşterilere ulaşmaktadır.

NovaFlorida kombi servisleri için duyulan ihtiyaç, sonbahar ve kış aylarında artış gösterir. Sonbaharda, kışa hazırlık için, kombi bakımı yaptırılması önemli olduğu gibi, bakım işlemi yapılmayan kombiler, kış aylarında arıza yapabilmektedir.

NovaFlorida Kombi Servisi Hizmetleri

NovaFlorida kombi servisi, arıza işlemleri, bakım uygulamaları, yedek parça değişimi gibi uygulamaların tümünü gerçekleştirmektedir. Profesyonel ekibi ve garanti uygulamasıyla, ısıtma sistemlerinde yaşanan sorunların tümünü çözen ekibimiz, hızlı ve etkili hizmet sunmaktadır.

 1. Kombi arıza gidermek,
 2. Kombi genel bakım uygulamaları,
 3. Yedek parça değişimi,
 4. Petek temizliği,

NovaFlorida Kombi Servisi Avantajları

NovaFlorida kombi servisi; müşteri memnuniyetini ön planda tutan çözüm odaklı anlayışı sayesinde tercih edilmektedir. Isıtma sistemlerindeki uzmanlığı ile kombi arıza giderme, bakım uygulamaları, garanti uygulaması ve petek temizleme uygulamaları sunan NovaFlorida servisi, ekonomik fiyatlarla üstün hizmet vermektedir.


Niçin NovaFlorida Kombi Servisi

 1. Memnuniyetinizi her zaman ön planda tutar.
 2. Profesyonel alt yapı ve uzman bir ekiple hizmet sunar.
 3. Ekonomik servis ücretleri ile bütçenizi zorlamaz.
 4. Arıza giderme ve bakım işlemlerinden sonra, destek sunmaya devam eder.
 5. NovaFlorida servis talebinize aynı gün içinde cevap verir.
 6. Etkili uygulamalarla, enerji verimliliği sağlar.
 7. Güler yüzlü ekibi ve üstün hizmet anlayışı ile müşteri odaklı çalışır.

NovaFlorida  Kombi Arıza Nedenleri

NovaFlorida kombi modelleri, genellikle bu durumlarda arıza vermekle birlikte, bu sorunların çözümü için NovaFlorida kombi servisleri tarafından hizmet almak gereklidir. En kaliteli kombi markaları arasında yer alan NovaFlorida kombilerin arızalanma nedenleri genellikle şunlardır:

 1. Kombinin Kış Bakımının Yapılmamış Olması

NovaFlorida kombinin kış bakımının yapılmamış olmaması, kombinin niteliksiz çalışmasına ya da çalışmamasına yol açabilir. NovaFlorida kombi bakımı esnasında, kombinin su ayarı, peteklerin durumu, yedek parçaları kontrol edilir. Bu bölümlerde sorun olması durumunda, NovaFlorida kombi servisi problemi giderek kış aylarında yaşanabilecek sorunların önüne geçer.

Yıldırım Teknik NovaFlorida kombi servisi tarafından yapılan bakım işlemleri profesyonel hizmet anlayışıyla gerçekleştirildiğinden, kış boyunca, ısınmada herhangi bir sorun yaşanmamasını sağlar. Ancak her yıl, kış başlamadan önce, düzenli olarak kombi bakımı yaptırılması hem kullanım ömrü hem de performans açısından önemli olduğundan, aynı işlemin gelecek yıl da tekrarlanması gerektiği unutulmamalıdır.

 • NovaFlorida Kombinin Oldukça Eski Olması

NovaFlorida kombi modellerinde en sık görülen arıza nedenlerinden biri, kombinin eski olmasıdır. Uzun yıllar kullanılan ve bakım işlemleri düzenli şekilde yapılmayan kombilerde, ciddi arızalar meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda, yedek parçaların değişmesi gerekli olabilir.

NovaFlorida kombi servisi, eskiyen modeller için öncelikle genel kontrol yapmaktadır. Yapılan kontrollerde, kombinin ekonomik fiyatlarla onarılmasının mümkün olması durumunda, NovaFlorida kombi servisi, teknik servis işlemi önerir. Ancak kombinin çok eski olması ve miadını doldurmuş olması durumunda, NovaFlorida kombi servisi, yeni bir kombi alınmasını ya da ikinci el modellerin incelenmesini önerebilir.

 • Peteklerde Meydana Gelen Sorunlar

Peteklerde meydana gelen sorunlar, doğrudan kombi arızası olmamakla beraber, ortamın ısınmasını olumsuz etkiler. Peteklerin yeterince ısınmaması, yalnızca bir bölümünün ısınması ya da hiç ısınmaması durumunda sorun, kombiden değil, peteklerden kaynaklanabilir. Bu problemle karşılaşıldığında, yapılması gereken işlem, kombi onarımı değil, petek bakımıdır.

Peteklerde meydana gelen sorunlardan dolayı kombinin yetersiz çalışması durumunda, NovaFlorida kombi servisi, öncelikle kombide bir sorun olup olmadığını kontrol eder. Kombi arızayapmadan sorunsuz bir şekilde çalışıyorsa, peteklerde işlem yapılmalıdır. Petek temizliği uygulamasıyla, peteklerde meydana gelen kireç gibi maddelerin temizlenmesi sağlanır. Peteklerdeki su akışını olumsuz etkileyen bu durum, NovaFlorida kombi servisleri tarafından gerçekleştirilecek olan petek temizliği uygulaması ile giderilmiş olur.

 • Kombi Yedek Parçasının İşlevini Yitirmesi

NovaFlorida kombinin yedek parçalarının çalışmaz hale gelmesi durumunda, kombide ciddi arızalar yaşanabilir. Kombi yedek parça problemlerinde, kombi düşük nitelikte çalışabileceği gibi, hiç çalışmayabilir. Yedek parça problemlerinde, sorunun doğru tespit edilmesi, kombi arıza servisi işleminin daha hızlı ve etkili şekilde gerçekleşmesini sağlar. Bu nedenle, yedek parçalardan kaynaklanan sorunlarda, profesyonel NovaFlorida kombi servisleri tarafından hizmet almak gereklidir.

Yedek parça problemleri için etkili kombi arıza desteği sunan NovaFlorida servisi, uzman kadrosu ile sorunu kısa sürede tespit ederek, etkili bir çözüm sağlar. Yetkili NovaFlorida servisleri tarafından tespit edilen arızalı parçalar, yenileriyle değiştirilerek, kombinin nitelikli bir şekilde çalışması sağlanır.

 • Kombinin Su Haznesinde Sorun Yaşanması

Kombinin su oranının azalması durumunda, kombi doğru şekilde çalışmayabilir. Bu durumda, kombinin suyunun doldurulması gerektiği gibi, su haznesinde yaşanan sorunlar, kombinin su almasını engelleyebilir. Su oranı düşen kombiler, çalışmayacağı gibi, hem sıcak suda, hem de peteklerin ısınmasında sorun yaşanacaktır.

NovaFlorida kombi servisi, su doluluk oranından kaynaklanan kombi arızaları için hızlı ve etkili çözümler sunar. Kombinin suyunun bitmesi ya da su akıtması durumunda, sorunun yedek parçadan kaynaklanıp kaynaklanmadığı kontrol edilir. Arızalı bir yedek parça varsa, değişim işlemi yapılır. Eğer sorun yedek parçadan kaynaklanmıyorsa, tesisat sistemi kontrol edilir ve ek çözümler sunulur. Kombinin su almaması nedeniyle yaşanan problemlere profesyonel çözümler sunan NovaFlorida kombi servisi, kombinin yüksek performansta çalışmaya devam etmesini sağlar.

NovaFlorida Kombi Servisi Hizmetleri

NovaFlorida kombi; ev, iş yeri, ofis gibi alanlarda en fazla tercih edilen ısıtma ekipmanları arasında yer alır. Dayanıklı ve kaliteli olması nedeniyle, NovaFlorida, kullanıcılar tarafından sık kullanıldığı gibi, gerek arıza gerekse bakım işlemleri için NovaFlorida kombi servisleri de en fazla ihtiyaç duyulan kombi servisleri arasında yer alır.

NovaFlorida kombi servisi ile kombide meydana gelen arıza sorunlarına hızlı bir şekilde çözüm bulabileceğiniz gibi, bakım ihtiyaçlarınızı da karşılayarak, kombiden aldığınız verimi artırabilirsiniz. NovaFlorida kombi modelleri, en dayanıklı kombiler arasında yer aldığı gibi, kombilerin rutin bakımlarının yapılmaması ya da uzun süredir kullanıyor olması, arızalara yol açabilir.

NovaFlorida Kombi Servisi Hizmet Bölgeleri

NovaFlorida kombi servisi olarak hizmet gösteren şirketimiz, İstanbul’un her bölgesinde, kombi tamir ve bakım işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kombide meydana gelen sorunları doğru bir şekilde analiz eden servisimiz, kombi tamiri uygulamasını yaparak, kombinin yüksek performansta çalışmasını sağlamaktadır. Ekonomik NovaFlorida kombi servisi fiyatları ile hizmet veren şirketimiz, müşteri memnuniyeti ön planda tutmaktadır.